Ślusarz Szczecin Awaryjne Otwieranie Zamków

       Znamy się na wszystkich modelach drzwi oraz zamków które aktualnie są na rynku, a także potrafimy otworzyć wszystkie samochody – od tych najstarszych po te najbardziej ekskluzywne. Jesteśmy na bieżąca ze wszystkimi nowinami z branży awaryjnego otwierania, ponieważ zależy nam aby być przygotowanym na każde okoliczności.
Dzięki nowoczesnym technikom otwierania samochodów potrafimy otwierać je bezinwazyjnie, czyli otwierając samochód nie niszczymy ani zamka, ani karoserii. Jest to ważna cecha, ponieważ nie narażamy klienta na dodatkowe koszty oraz nerwy.
Otwieramy samochody w sytuacji gdy:
- zatrzasnąłeś klucze,
- zgubiłeś klucze,
- rozładował się akumulator,
- połamałeś klucz
       Zajmujemy się otwieraniem zamków mieszkaniowych firm Gerda, Ikon, Keso, Lob, Dom, Evva, Winkhaus i innych. Jeśli zatrzasnąłeś klucze, zgubiłeś je lub zablokowały się to nasi ślusarze są od tego aby rozwiązać ten problem. Staramy się aby nasze usługi były świadczone w jak najszybszym czasie abyś bez problemu mógł znowu korzystać ze swoich drzwi.
Otwieramy drzwi każdego rodzaju: drewniane, stalowe, antywłamaniowe zewnętrzne oraz wewnętrzne. W zakres naszych usług wchodzi także naprawa, serwis oraz konserwacja zamków i drzwi. W razie potrzeby możemy także wyregulować drzwi. Dokładamy wszelkich starań aby klient był zawsze zadowolony z naszych usług ślusarskich.
Jesteśmy jednymi z najlepszych ślusarzy na terenie Szczecina i okolic – przez tyle lat naszej pracy nigdy nie zdarzyło się nam nie otworzyć jakiegokolwiek zamka – nie ma dla nas zamków nie do otwarcia.
       Jeśli posiadasz sejf w którym trzymasz ważne dokumenty, kosztowności czy drogocenne przedmioty a zdarzyło Ci się zgubić klucz, połamać go lub zapomnieć kodu to tym także się zajmiemy. Otwieramy sejfy, kasy pancerne oraz skarbce wszystkich gabarytów. Wymaga to bardzo dużej wiedzy oraz precyzji, którą nasi ślusarze posiadają. Jeśli zdarzyła Ci się taka sytuacja to nie zastanawiaj się tylko zadzwoń po nas. Zapewniamy maksimum dyskrecji, oraz sprawne otwarcie sejfu.
       ;Przez tyle lat współpracowaliśmy już z Policją, ABW, CBŚ, Urzędem Celnym oraz firmami windykacyjnymi. Pokazuje to jakim zaufaniem jest obdarzona nasza firma. Nasi ślusarze posiadają licencje Policji I oraz II stopnia a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- działamy na terenie Szczecina – 24h 7 dni w tygodniu
- obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje
- wystawiamy fakturę VAT
       Naszą firmę ślusarską charakteryzuje profesjonalizm, szybkość działania oraz 100% pozytywnie rozwiązanych zleceń. Próbując otwierać zamek mieszkaniowy, samochodowy czy sejfowy na własną rękę istnieje bardzo duże ryzyko zniszczenia nie tylko zamka ale także drzwi. My nie polecamy takich rozwiązań, najlepszą opcją jest zadzwonienie po ślusarzy takich jak my.