Ślusarz Szczecin Awaryjne Otwieranie Zamków
Zapewniamy gwarancję bezinwazyjnego otwierania samochodów, szybkie otwarcie zamków mieszkaniowych oraz kompleksową usługę otwarcia i konserwacji sejfu.
Zawsze posiadamy przy sobie pełne wyposażenie w postaci zamków mieszkaniowych (Gerda, Ikon, Keso, Lob, Dom, Evva, Winkhaus) oraz sejfowych (Mauer, Witkop, Polaszek, Lowe & Fletcher, LaGard, Sargent, Combogard).
Otwieramy wszystkie zamki sejfowe – mechaniczne tradycyjne, elektryczne, elektromechaniczne oraz antywłamaniowe.
Wymieniamy, naprawiamy i konserwujemy wszelkiego rodzaju zamki, a także je montujemy. Na życzenie klienta doradzimy w kwestiach zabezpieczeń oraz doborze odpowiedniego zamku.
Jeśli jesteś ze Szczecina i okolic i potrzebujesz profesjonalnego ślusarza to zadzwoń do naszej firmy, a na pewno sprostamy Twoim zadaniom.
Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom posiadamy bogato wyposażony oraz nowoczesny sprzęt.
Nasi ślusarze specjalnie dla Państwa są w gotowości 24h 7 dni w tygodniu, abyście mogli do nas zadzwonić w nagłej sytuacji.
Dzięki wieloletniemu działaniu w branży ślusarskiej znamy wiele różnych technik tych starszych i tych całkiem nowych które pozwalają nam otworzyć każdy zamek mieszkaniowy, samochodowy oraz sejfowy.
Marki samochodów jakie podczas naszej działalności zdołaliśmy otworzyć, uruchomić awaryjnie i bez uszkodzeń - większość z nich nie udałoby się otworzyć bez odpowiedniego sprzętu i wiedzy:
Ford, Fiat, Citroen, Renault, Skoda, Audi, Volkswagen, Mercedes, Hyundai, KIA, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Volvo, Seat, Nissan, Rollce Royce, Scania, Jaguar, Dodge, BMW
Zamki po spotkaniu z nami są w pełni sprawne i gotowe do działania. Zamki to bardzo delikatne podzespoły które przy nieodpowiednich manewrach mogą zostać stale uszkodzone. Jeśli zatnie lub zablokuje Ci się zamek to nie próbuj go wiercić, wybijać szyb w samochodzie czy próbować otworzyć go na jeszcze inny sposób. Najszybszym oraz najmniej problemowym rozwiązaniem jest telefon do nas.
Gwarantujemy 100% skuteczności działania – każdy klient jest zadowolony po skorzystaniu z naszych usług.
Jesteśmy liderami w dziedzinie awaryjnego otwierania na terenie Szczecina i okolic. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy dużą renomę dzięki zadowolonym klientom. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę że każda sytuacja jest inna.

Awaryjne Otwieranie / Nasza Oferta

Otwieramy wszystkie Zamki poczynajac od najprostrzych mieszkaniowych kończąc na skomplikowanych sejfowych!

Awaryjne Otwieranie Mieszkań

- uszkodzonej klamki w drzwiach
- zepsutej wkładki
- złamanego klucza w zamku
- zgubionych kluczy
- konserwacji i naprawy drzwi
- awarii zamków drzwi powłamaniowych
- otwieranie uszkodzonych zamków

Awaryjne Otwieranie Aut

– po włamaniu do samochodu
– przy zatrzaśniętych kluczach w samochodzie
– przy zagubieniu kluczy
– przy rozładowanym akumulatorze
– przy złamanym kluczu w zamku
– przy uszkodzonym pilocie
- awaryjne otwieranie bagażników samochodowych
- awaryjne otwieranie bagażników dachowych

Awaryjne Otwieranie Sejfów

- otwieranie kas pancernych
- otwieranie bankomatów
- otwieranie skrytek wrzutowych
- otwierania kasetek na pieniądze
- serwis i naprawa szaf bhp, szaf kartotekowych